Zdravím vás u nového článku.
Dnes jsem si nějak extrémně nepřipravovala, o čem bych měla psát, ale mám dneska náladu na psaní. Jen tak pro radost. Venku je podzim a já si tady popíjím čaj zabalená v dece a ,,filozofuji". A když už tak přemýšlím, přece jenom mě něco napadá.
V září jsem nastoupila na střední školu. Byla to pro mě obrovská změna v životě. Upřímně jsem se docela bála a co vám budu povídat, první měsíc byl pro mě opravdu náročný. Jelikož jsem na základní škole měla skvělou partu přátel, vůbec se mi nechtělo seznamovat se s někým dalším. Postupem času se to zlepšilo a momentálně jsem i docela spokojená.
O čem bych vám chtěla ale říct, je trochu něco jiného. Nevím jak vy, ale já mám trochu pocit že nějakým způsobem nezapadám do této doby. Když jsem přišla do školy snažila jsem se se všemi spřátelit, snažila jsem se být milá a ochotná. Ovšem chování některých lidí mě docela odrazovalo. Ano chápu každý jsme jiný, ale mám pocit, že by se mohli někteří jedinci zamyslet nad tím jak jednají, ať už s učiteli, tak s lidmi okolo sebe. Podle mě je docela důležité přemýšlet nad svým jednáním, protože může mít v budoucí době následky. Já osobně se z tohoto učím a snažím se vždy jednat jak nejlépe umím, i když občas mi to taky nevyjde. A tak to můžete zkusit i vy, snažit se zlepšovat a učit se z chyb, ať už svých, nebo z chyb ostatních, protože pak si myslím, že bude líp vám i okolí. Jo a ještě jedna věc není špatný skutek, když upozorníte někoho na jeho chování. Neříkám, že máte hledat na všech lidech chyby, ale pokud si něčeho všimnete můžete slušně upozornit na to, že by mohl dotyčný člověk příště lépe vyhodnotit situaci.
Tento článek je čistě o mých názorech, ale budu ráda i za váš, takže se nebojte napsat do komentáře, co si o tom myslíte. Bylo to sice kratší, ale i tak doufám že se vám článek líbil.
Vaše K❤
V září jsem nastoupila na střední školu. Byla to pro mě obrovská změna v životě. Upřímně jsem se docela bála a co vám budu povídat, první měsíc byl pro mě opravdu náročný. Jelikož jsem na základní škole měla skvělou partu přátel, vůbec se mi nechtělo seznamovat se s někým dalším. Postupem času se to zlepšilo a momentálně jsem i docela spokojená.
O čem bych vám chtěla ale říct, je trochu něco jiného. Nevím jak vy, ale já mám trochu pocit že nějakým způsobem nezapadám do této doby. Když jsem přišla do školy snažila jsem se se všemi spřátelit, snažila jsem se být milá a ochotná. Ovšem chování některých lidí mě docela odrazovalo. Ano chápu každý jsme jiný, ale mám pocit, že by se mohli někteří jedinci zamyslet nad tím jak jednají, ať už s učiteli, tak s lidmi okolo sebe. Podle mě je docela důležité přemýšlet nad svým jednáním, protože může mít v budoucí době následky. Já osobně se z tohoto učím a snažím se vždy jednat jak nejlépe umím, i když občas mi to taky nevyjde. A tak to můžete zkusit i vy, snažit se zlepšovat a učit se z chyb, ať už svých, nebo z chyb ostatních, protože pak si myslím, že bude líp vám i okolí. Jo a ještě jedna věc není špatný skutek, když upozorníte někoho na jeho chování. Neříkám, že máte hledat na všech lidech chyby, ale pokud si něčeho všimnete můžete slušně upozornit na to, že by mohl dotyčný člověk příště lépe vyhodnotit situaci.
Tento článek je čistě o mých názorech, ale budu ráda i za váš, takže se nebojte napsat do komentáře, co si o tom myslíte. Bylo to sice kratší, ale i tak doufám že se vám článek líbil.
Vaše K❤

