Zdravím vás po extrémně dlouhé době u nového článku. Po skoro roční pauze jsem tak trochu zpět. Víte ani sama nevím, proč jsem přestala psát. Tak nějak jsem v tom asi pro sebe neviděla smysl, a říkala jsem si, že psát jen z nutnosti by nebylo úplně dobré... Za tu dobu se toho opravdu hodně stalo. Měla jsem dost svých problémů, které jsem si potřebovala vyřešit sama v sobě... Bylo tu ale i hodně hezkých zážitků jako například taneční, bílá prodloužená, Vánoce, Silvestr...
Nechci se vymlouvat na nic, zkrátka jsem a možná nejsem zpět, protože jsem získala nový impulz k tomu psát. Nebudou to už asi takové články, které jsem psávala, ale i tak pevně doufám, že se vám budou líbit. Můžu vás nalákat alespoň na příští článek, který bude o mém výletě do Londýna.
Děkuji za čas, který jste si našli pro přečtení tohoto článku. Mějte se zatím krásně a buďte co nejvíc šťastní!
Nechci se vymlouvat na nic, zkrátka jsem a možná nejsem zpět, protože jsem získala nový impulz k tomu psát. Nebudou to už asi takové články, které jsem psávala, ale i tak pevně doufám, že se vám budou líbit. Můžu vás nalákat alespoň na příští článek, který bude o mém výletě do Londýna.
Děkuji za čas, který jste si našli pro přečtení tohoto článku. Mějte se zatím krásně a buďte co nejvíc šťastní!
Vaše K♥

