Ahoj, dneska je šílený vedro a vůbec se nedá jít ven! A jelikož je období svateb tak jsem se rozhodla napsat článek který mám v plánu napsat už víc jak půl roku, ale stále jsem se k tomu nedostala.
V říjnu měl můj strejda svatbu. Byla nádherná!!! Rozhodla jsem se dám jim nějaký dárek.
Budete potřebovat:
-nůžky
-lepidlo
-barevné papíry
-rámeček
-fix
-balící papír
-provázek
V říjnu měl můj strejda svatbu. Byla nádherná!!! Rozhodla jsem se dám jim nějaký dárek.
Budete potřebovat:
-nůžky
-lepidlo
-barevné papíry
-rámeček
-fix
-balící papír
-provázek
Postup je jednoduchý. Na barevný papír napište ,,love" a vystříhejte 17 srdíček. Na jiný papír napište první písmena ženicha a nevěsty a vystřihněte taky srdíčko. A nakonec napište datum svatby na větší srdíčko. Poté nalepte srdíčka tak, jak vidíte na fotce a vložte papír do rámečku.
No a úplně nakonec zbývá jen dárek zabalit do hezkého balícího papíru, a připsat jmenovku.
A je je hotovo. Teď už stačí jen popřát novomanželům štěstí do života a pořádně si užít svatbu. Já osobně svatby naprosto zbožňuju!!!! Co vy?
Vaše K❤

















