Ahoj, dneska se s vámi podělím o příběh, který se mi stal nedávno když jsem jela k sestřenici.
Než jsem odjela našla jsem si na idosu spoj, který jel přímo do města, kde moje sestřenice bydlí. Přijela jsem na nádraží, a měla jsem zhruba 20 minut, než mi jel vlak. Koupila jsem si lístky, a čekala, až naskočí na tabuli nástupiště, ze kterého by měl vlak odjíždět. Naskočilo že vlak má 20 minut zpoždění. Říkám si, no super, tak jsem těch dvacet minut v tom šíleném vedru čekala spolu s dalšími lidmi než se ukáže, kam přijede můj vlak. Když konečně naskočilo nástupiště, v ten samý moment začali hlásit, že vlak je připraven k odjezdu, a že máme ukončit nástup. V ten moment si říkám, jak mám asi stihnout doběhnout na to nástupiště. Nic méně, když jsem přiběhla, na nástupišti byl jediný vlak, a měl zavřené dveře, rychle jsem si cvakla lístek a naskočila do vlaku spolu s jednou slečnou. Vzápětí, když se vlak rozjel na druhou stranu, se mě slečna zeptala, jestli to jede na Jihlavu. Paní, která nás slyšela nám řekla, že to jede opačným směrem. Jelikož jsem jela stejným směrem jako slečna, dali jsme se spolu do řeči. Vrátili jsme se na hlavní nádraží, a když jsme vystoupili těsně před nosem nám ujel náš vlak směrem na Jihlavu. Byla jsem celkem v háji, protože další spoj jel za hodinu a půl a k sestřenici bych se dostala až tak za 3 hodiny. Dali jsme se se slečnou do řeči a já zjistila, že si celkem rozumíme. Byla o něco starší než já. Po chvíli zavolala svému příteli, aby pro ni přijel, a odvezl ji. A věřte nebo ne, slečna mi nabídla, že můžu jet s nimi, protože bydlí ve stejném městě jako sestřenice. Byla jsem naprosto nadšená, protože jsem nemusela čekat na nádraží na další vlak, a ještě jsem jela autem.
Takže tady vidíte, že i když se stane něco hodně negativního, může to obrátit v pozitivní.
To je pro dnešek vše. Mějte se krásně!
Vaše K❤
Než jsem odjela našla jsem si na idosu spoj, který jel přímo do města, kde moje sestřenice bydlí. Přijela jsem na nádraží, a měla jsem zhruba 20 minut, než mi jel vlak. Koupila jsem si lístky, a čekala, až naskočí na tabuli nástupiště, ze kterého by měl vlak odjíždět. Naskočilo že vlak má 20 minut zpoždění. Říkám si, no super, tak jsem těch dvacet minut v tom šíleném vedru čekala spolu s dalšími lidmi než se ukáže, kam přijede můj vlak. Když konečně naskočilo nástupiště, v ten samý moment začali hlásit, že vlak je připraven k odjezdu, a že máme ukončit nástup. V ten moment si říkám, jak mám asi stihnout doběhnout na to nástupiště. Nic méně, když jsem přiběhla, na nástupišti byl jediný vlak, a měl zavřené dveře, rychle jsem si cvakla lístek a naskočila do vlaku spolu s jednou slečnou. Vzápětí, když se vlak rozjel na druhou stranu, se mě slečna zeptala, jestli to jede na Jihlavu. Paní, která nás slyšela nám řekla, že to jede opačným směrem. Jelikož jsem jela stejným směrem jako slečna, dali jsme se spolu do řeči. Vrátili jsme se na hlavní nádraží, a když jsme vystoupili těsně před nosem nám ujel náš vlak směrem na Jihlavu. Byla jsem celkem v háji, protože další spoj jel za hodinu a půl a k sestřenici bych se dostala až tak za 3 hodiny. Dali jsme se se slečnou do řeči a já zjistila, že si celkem rozumíme. Byla o něco starší než já. Po chvíli zavolala svému příteli, aby pro ni přijel, a odvezl ji. A věřte nebo ne, slečna mi nabídla, že můžu jet s nimi, protože bydlí ve stejném městě jako sestřenice. Byla jsem naprosto nadšená, protože jsem nemusela čekat na nádraží na další vlak, a ještě jsem jela autem.
Takže tady vidíte, že i když se stane něco hodně negativního, může to obrátit v pozitivní.
To je pro dnešek vše. Mějte se krásně!
Vaše K❤

