Šálek čaje

října 23, 2017

Ahoj, zase po delší době se ozývám že žiju. Omlouvám se teď zrovna je spousta věcí,co se okolo mě děje, takže nemám moc čas psát, ale věřte mi že bych občas stokrát radši psala!
Dneska tady mám pro vás další článek, který je opět z mého deníku. Lidé občas přirovnávají svoje aktuální životní stavy, situace k různým věcem. Já tu svojí momentálně přirovnávám k šálku čaje. Pohodlně se usaďte, vezměte si váš nejoblíbenější čaj do ruky, zabalte se do deky a čtěte.







Asi všichni moc dobře známe ten pocit, kdy ničemu nerozumíme. Snažíme se zapomenout na věci, co se staly. A život nebo spíše osud nám v tom zrovna moc nepomáhá. Ačkoliv se snažíme sebevíc přemýšlet proč se daná situace děje, stejně na nic nepřicházíme...
Je to jako když popíjíte šálek horkého čaje. Po chvíli čaj odložíte, odejdete a mezi tím čaj vychladne. Za nějakou dobu přijdete zpátky, a chcete si dále pít váš horký čaj, ale když ho znovu ohřejete už vám nechutná tak, jako předtím.
Stejně je to v životě. Tedy alespoň v tom mém. Jednu dobu máte pocit, že je všechno úžasné, příjemné stejně jako ten čaj. Máte úžasné plány do budoucnosti a spousta dalších věcí. Tuto část představuje horký čaj.
Po pár dnech, měsících se něco stane a vy jste nuceni danou situaci (čaj) ,,odložit" a najednou na něj  úplně zapomenete. Postupem času si začnete vzpomínat, že máte v životě (na stolku) nedořešenou zapomenutou situaci (čaj), a že by bylo skvělé si zavzpomínat (ohřát čaj) na ty skvělé chvíle.  A tak když už se konečně dokopete ohřát si ten zapomenutý šálek čaje, chuť je jiná. Není to to, co to bývalo. A tato fáze se momentálně děje v mém životě.
Rozhodla jsem se pro dvě varianty a asi se budu řídit tou druhou protože na určité chvíle nebo situace prostě člověk jen tak nezapomene. Buď čaj vylít a už nikdy neochutnat tu jeho chuť, ať už je jakákoliv a nebo ho nechat na stolku jako vzpomínku na to, že vždycky všechno nechutná tak dobře jak se na první pohled, dojem, chuť může zdát...






Tak jo pevně doufám že jste nad tímto byť krátkým, ale pro mě docela výstižným článkem, i trochu přemýšleli, a že se vám líbil. Pokud se vaše situace v žitě shoduje s ,, šálkem čaje" nebojte se a napište mi, opravdu ráda si to přečtu! Mějte se krásně, užívejte života a podzimu!!



                                                                                                                       Vaše K❤





You Might Also Like

0 komentářů

Potěší mě každý váš komentář k příspěvku a mile ráda na něj odpovím. Budu ráda za váš názor takže se nebojte napsat!! Taky nezapomeňte sledovat můj instagram ať vám nic neunikne! https://www.instagram.com/katka_girl_with_freckles/

Popular Posts

Like us on Facebook